Granty dla studentów z pasją

Ruszyła II edycja programu grantowego Pasjopolis Master. Cel jest prosty: pomóc w realizacji projektów naukowych i badawczych, które będą tworzone z pasją. Jeśli jesteś studentem I lub II stopnia i masz pomysł na ciekawe przedsięwzięcie, ale brak Ci środków, możesz aplikować o grant.

O tym, jakie obszary są najważniejsze dla fundatora akcji, mówi Monika Pietkiewicz, kooordynator projektu i pracownik firmy Apator.

Aplikować mogą studenci I i II stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych następujących uczelni: Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i Uniwersytetu Technologiczno‑Przyrodniczego w Bydgoszczy.

O wsparcie mogą ubiegać się studenci różnych kierunków i specjalności, nie tylko technicznych. Wysokość jednego grantu to 5000 zł. Formularz zgłoszeniowy i regulamin są dostępne w dokumentach do pobrania na stronie projektu. Pytania można kierować na adres mailowy pasjopolis@pasjopolis.pl lub telefonicznie pod numerem +48 56 61 91 318 (od 7:00 do 15:00).

[fot. pasjopolis.pl]

Materiał przygotował Damian Kolassa.