Zostań członkiem załogi PKN Orlen

Praca w jednym z największych koncernów paliwowo-energetycznych w Europie po studiach na UMK? To możliwe! Podczas spotkania na Wydziale Chemii przekonywali o tym przedstawiciele Polskiego Koncernu Naftowego Orlen.

PKN Orlen to lider wśród przedsiębiorstw petrochemicznych w Europie środkowo-wschodniej. Obecnie zatrudnia ponad 20 000 pracowników, a kolejnymi mogą stać się studenci Wydziału Chemii UMK. 1 czerwca odbyło się spotkanie o charakterze edukacyjnym zachęcające studentów ostatniego roku do podjęcia pracy w koncernie. O celach i szczegółach spotkania mówi Krystian Pater, członek zarządu do spraw produkcji oraz Krystyna Żelechowska HR Biznes Partner PKN ORLEN SA.

Dla studentów piątego roku PKN Orlen organizuje programy stażowe, które otwierają drzwi do stałej pracy w koncernie.

Jakie stanowiska czekają na absolwentów chemii mówi Magda Mika z zespołu budowania marki pracodawcy.

Przedstawiciele Orlenu nie rzucają słów na wiatr. ,,Pierwszą pracę podjąłem w biurze projektowym” mówi Jacek Smyczyński, dyrektor Biura Inwestycji i Efektywności Produkcji, który już podczas studiów podjął decyzję o współpracy z Orlenem.

Materiał Stanisława Janowskiego

fot.[oficjalna strona PKN Orlen]