Ojczyzna po swojemu – wernisaż wystawy ,,Finisaż”

W środę o godzinie 20:00 w filii Domu Muz w Toruniu odbędzie się wyjątkowy wernisaż wystawy pt. ,,Finisaż”.

Aby uczczić miniony semestr zimowy oraz pokazać nowe możliwości przedstawiania sztuki, studenci trzeciego roku Sztuki Mediów i Edukcaji Wizualnej wystawią artbooki i inne realizacje łączące m.in. instalację, wideo, fotografię oraz audio. Motywem przewodnim będzie rozumiane poprzez osobiste przeżycia autorów słowo ,,Ojczyzna”. Więcej na ten temat mówią studentki a jednocześnie artystki – Łucja Januszko i Dominika Majewska.

Koniec semestru jest tu jednocześnie półmetkiem studiów, coraz szybszym zmierzaniem w stronę „finiszu”. O samych studiach Sztuki Mediów i Edukcaji Wizualnej mówi studentka Magda Górska.

Podczas „Finisażu” będzie można zapoznać się z twórczością takich artystów jak:

Karol Burdon
Magda Górska
Olga Grybowicz
Kasper Hein
Łucja Januszko
Jowita Kunicka
Dawid Lewandowski
Dominika Majewska
Joanna Reif
Sylwia Simson
Klara Skórska
Marta Sochacka
Milena Tomkiewicz
Katarzyna Tykałowska

Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę wydarzenia.

Materiał: Michał Kaproń

[fot. oficjalna strona wydarzenia na facebooku]