AEGEE-Toruń pokazuje jak stworzyć projekt ze stylem

Każdy, kto choć raz próbował zorganizować jakiekolwiek wydarzenie wie, ile wiąże się z tym problemów. Organizacja AEGEE-Toruń chce pomóc studentom zdobyć praktyczną wiedzę w tym zakresie i organizuje szkolenie z zakresu zarządzania projektem.

Komplikacje podczas organizowania projektu, problemy z funduszem na realizację przedsięwzięcia czy chociażby brak motywacji w zespole do działania. Są to typowe problemy, z którymi boryka się wiele osób próbujących stworzyć jakiekolwiek wydarzenie. W takich przypadkach pomocną dłoń wyciąga organizacja AEGEE. O szczegółach mówi Adam Majda, prezydent organizacji i koordynator szkolenia.

Organizacja wydarzenia nie wiąże się jednak tylko z motywacją współpracowników. Jest to złożony proces podczas, którego należy zwrócić uwagę na wiele czynników, które ostatecznie poprowadzą nas do sukcesu.

Projekt rusza 22 kwietnia i będzie trwał 2 dni. Obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Rekrutacja odbywa się za pomocą formularzy zgłoszeniowych dostępnych na stronie wydarzenia.

Materiał przygotowała Inga Osmałek.

[fot. oficjalne wydarzenie na FB]