News wiecej

9 kwietnia 2017 | Radio Sfera

Możesz #Więcej po raz drugi

Spotkania z mentorami, prawnikami, ludźmi ze świata biznesu i rekinami mediów społecznościowych. To wszystko i #Więcej podczas dwudniowego wydarzenia, organizowanego przez studentów z grupy ELSA Toruń, Więcej 2017.

Jest to projekt przeznaczony głównie dla młodych ludzi, którzy oczekują czegoś więcej i nie boją się po to sięgać. Więcej jest to projekt szkoleniowo-kulturowy, podczas wydarzenia uczestnicy mogli dowiedzieć się między innymi jak zarządzać własnymi finansami, jak prowadzić własnego bloga, czy chociażby jak poprawnie aplikować o pracę.  Szczegóły wyjaśnia Miłosz Konczewski, organizator.

Udział w certyfikowanych szkoleniach i warsztatach jest darmowy. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnym FP wydarzenia.

Materiał przygotowała Maria Nowak.

Tagi: ,