Amicus UNC owocuje kolejnymi wydarzeniami

W kwietniu w fundacja Amicus ma dla studentów kolejne edycje wydarzeń –  ,,Dama broni się sama” oraz ,,Skołuj projekt”.

Amicus UNC jest organizacją non-profit, która działa na rzecz UMK w Toruniu. Fundacja angażuje się w organizację konferencji naukowych, festiwali oraz szkoleń. „Dama broni się sama” to hasło trzeciej edycji bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet, który wystartuje 21 kwietnia.  Jaki warunek trzeba spełnić, żeby zostać uczestniczką konkursu? Kto go poprowadzi? Na te pytania odpowiada Weronika Żebrowska – organizator.

Jakie przedmioty z damskiej torebki mogą służyć jako narzędzie samoobrony?

Kolejnym wydarzeniem w kwietniowej ofercie fundacji jest Konkurs projektów naukowych „Skołuj projekt”, który organizowany jest już od czterech lat.  „Jest o co walczyć…” – mówi Katarzyna Olczyk, kordynator projektu.

Regulamin konkursu „Skołuj projekt” znajdziemy TUTAJ.

Więcej szczegółowych informacji o wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej fundacji lub oficjalnej stronie na Facebook’u.

Materiał przygotował Olek Dudziak.

Posted in UMK