Krzysztow Krawczyk gwiazdą Juwenaliów

Samorząd Studencki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika sukcesywnie ogłasza gwiazdy tegorocznych Juwenaliów UMK. Jak udało nam się dowiedzieć, właśnie został dopięty koncert największej gwiazdy tegorocznego święta studentów – Krzysztofa Krawczyka.

Artysta zaprezentuje się na juwenaliowej scenie w czwartek 18 maja. Ten wybór może wywoływać zdziwienie, ponieważ będzie to dzień przeznaczony głównie dla fanów hip-hopu. Jednak jak podkreślił sam Krzysztof Krawczyk w rozmowie z naszym reporterem, rapowanie nie jest mu obce.

Przewodnicząca Samorządu Studenckiego Ada Kamela przyznaje, że umówienie koncertu Krzysztofa Krawczyka poprzedziły miesiące przygotowań.

Nie jest jeszcze znana konkretna godzina występu Krzysztofa Krawczyka podczas Cyrkowych Juwenaliów UMK. Samorząd Studencki UMK opublikuje szczegółowy rozkład jazdy do końca kwietnia.

Tymczasem, w ramach rozgrzewki przed koncertem:

EDIT: Niestety data publikacji mówi sama za siebie 😉

Wypowiedź Krzysztofa Krawczyka została zapożyczona z wywiadu. Wypowiedź Przewodniczącej Samorządu Studenckiego pochodzi z archiwum Radia Sfera, a konkretnie z materiału dotyczącego odbierania decyzji o przyznaniu stypendium.