Nowa sekcja Koła Naukowego Biologów na UMK

Osoby zainteresowane budową ludzkiego ciała mogą poszerzać swoje horyzonty w nowo powstałej sekcji koła naukowego biologów – Sekcji Biologii Człowieka.

Koło Naukowe Biologów ma bardzo długą tradycję. Zostało zarejestrowane w roku 1986, a działa już od lat 70. Nowa sekcja liczy 14 członków, a opiekunem przedsięwzięcia została dr Magdalena Krajewska. Jakie sekcje działają już w Kole? Mówi prezes Studenckiego Koła Naukowego Biologów Radosław Seracki.

O pomyśle założenia nowej sekcji w Kole oraz o tym, jakie kroki podjąć, kiedy chcemy założyć własną mówi Weronika Jadach – sekretarz w sekcji Biologii Człowieka i Karolina Olkiewicz – przewodnicząca tej sekcji.

Nowa sekcja Koła Naukowego rodzi nowe wyzwania. Jak podkreślają organizatorki, na zainteresowanych z pewnością będą czekały wykłady i ćwiczenia, które pomogą w praktyce prowadzić badania na temat biologii człowieka

O szczegółach dowiemy się z oficjalnej strony sekcji Biologii Człowieka

Materiał przygotowała Inga Osmałek.

[fot. oficjalny fanpage koła naukowego]