25. Finał WOŚP na ulicach Torunia

Jak co roku, na ulice Torunia wyruszyło wielu wolontariuszy. Nie zawiodła także organizacja atrakcji na Rynku Staromiejskim, którą zapewnił główny sztab WOŚP w Toruniu.

Jak wygląda organizacja takiego przedsięwzięcia na podłożu lokalnym? Ilu wolontariuszy wyruszyło na ulice naszego miasta? Na te pytania odpowiadają członkowie sztabu.

Po raz kolejny na Rynku Staromiejskim odbyła się Ściskawa. W tym roku pobito poprzedni rekord i zgromadzono 810 ściskających się osób.

Udało się także pobić rekord w jedzeniu pierników w Żywym Muzeum Piernika w Toruniu! – No i te pół tysiąca poszło, pół tysiąca smaczniutkich pierników z czekoladą.

Na obecną chwilę sztabowi WOŚP w Toruniu udało się zgromadzić ponad 24 tys. złotych. Aktualności dotyczące pracy sztabu znajdziecie na ich oficjalnym fanpage

Materiały przygotowali: Maria Nowak oraz Olek Dudziak.

[fot. Dorota Kutnik]