Opieka medyczna na finale WOŚP

Bezpieczeństwo i zdrowie przede wszystkim. Podczas 25. finału WOŚP możecie liczyć na doświadczone służby medyczne, gotowe w każdej chwili udzielić pomocy potrzebującym. W miasteczku namiotowym pod Pałacem Kultury i Nauki znajdziecie ponadto przychodnię medyczną.

O tym, jak wygląda zabezpieczenie medyczne imprezy, opowiada jeden z ratowników.

Opieka medyczna to nie tylko ratowanie w nagłych wypadkach, ale także badania profilaktyczne. Iwona Dziedzic-Gawryś mówi o przychodni, która powstała dzięki firmie Znany Lekarz.

Monika Mierzejewska zachęca do skorzystania z konsultacji fizjoterapeutycznych oferowanych w przychodni medycznej.

Podczas zabawy pamiętajcie jednak, żeby zachować środki ostrożności i przede wszystkim samemu zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Materiały przygotowali Patryk Przybyłowski i Stanisław Janowski.

[fot. Robert Grablewski/Centrum Prasowe WOŚP]