Dzień Technologii Mobilnych na UMK

Studenci z Koła Naukowego Forum e-Biznesu przygotowali konferencję dotyczącą płatności mobilnych i nowoczesnych technologii w bankowości.

12 grudnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK już po raz 6 odbyła się konferencja w związku z Dniem Technologii Mobilnych. Jak zmienia się tematyka na przestrzeni lat mówi dr. hab. Michał Polasik.

Kto z nas wychodzi dziś z domu bez telefonu? Mając go przy sobie załatwiamy mnóstwo spraw kilkoma kliknięciami. Technologia mobilna jest przez cały czas udoskonalana.

Z roku na rok organizatorzy, aby zachęcić studentów do wzięcia udziału w konferencji zapewniają wiele ciekawych punktów programu. Jednym z nich są Warsztaty Google Polska.

Prelekcje na konferencję przygotowali miedzy innymi przedstawiciele mBankuGoogle Polska. Jednym z prelegentów był też Artur Boniecki z VIVID Games, który mówił o procesie tworzenia gier mobilnych.

Wydarzenie przyciągnęło wielu zainteresowanych. Zdjęcia oraz więcej szczegółów na stronie www.feb.umk.pl

Materiał przygotowała Dorota Kutnik.

[fot. fanpage organizatora]