SLTS UMK, czyli studenci grają „w pingla”

Program Absolwent UMK nie zapomina o obecnych studentach  i wspólnie z Uniwersyteckim Centrum Sportowym organizuje Studencką Ligę Tenisa Stołowego.

Rozgrywki mają charakter amatorski, a do rywalizacji mogą przystąpić studentki i studenci UMK mieszkujący w toruńskim kampusie.

Liga składa się z dwóch etapów:
Etap I – Rozgrywki w akademikach (listopad-grudzień 2016)
Etap II – Turniej finałowy (styczeń 2017)

Do zdobycie są zarówno nagrody indywidualne (gadżety uniwersyteckie oraz vouchery do realizacji w sklepie sportowym), jak i  nagroda drużynowa dla najlepszego akademika – elektroniczny dart z zestawem rzutek, z którego będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy wygranego domu studenckiego/hotelu asystenckiego.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października 2016. Szczegóły dostępne tutaj oraz na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Posted in UMK