XI Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA zaprasza na XI Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych, które odbędą się w dniach 4-6 kwietnia 2016 r. na Wydziale Prawa i Administracji UMK.

Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych to jeden ze sztandarowych projektów Stowarzyszenia. Odbywa się on co roku, w tym samym czasie we wszystkich grupach lokalnych ELSA Poland. Podczas tegorocznej edycji każdy uczestnik z łatwością znajdzie coś dla siebie m.in. będzie mógł wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami EY Polska, uczestniczyć w symulacji wyroku rozprawy NSA z przedstawicielami MDDP czy wysłuchać ciekawych prelekcji, m.in. o metodyce pracy nauczyciela akademickiego. Nad całością czuwać będzie specjalistyczna kadra.

Oprócz wydarzeń nastawionych typowo na praktykę, uczestnicy mogą wziąć udział w prelekcji filmu Sędzia oraz w dyskusji z ekspertem po filmie.

Więcej informacji dotyczących zapisów, agendy czy wydarzenia można znaleźć na facebooku.

[Źródło: materiały prasowe]