AIESEC Toruń wzmacnia swoje szeregi

„Cześć! Z tego miejsca pragnę pogratulować Ci podjęcia tego odważnego kroku i zaaplikowania do największej na świecie organizacji studenckiej, jaką jest AIESEC”, tak wita wszystkich chętnych formularz rejestracyjny, który stanowi pierwszy krok w dołączeniu do AIESEC.

Organizacja, która zrzesza obecnie ponad 86 000 osób oferuje studentom dołączenie do programu Future Leaders. Program ten pozwala na realizację projektów w ramach trzech różnych specjalności:

• Social Entrepreneurs – przeprowadzanie międzynarodowych projektów społeczno-edukacyjnych
  • Business Sales – szeroko zakrojone kontakty z lokalnym środowiskiem biznesu
  • Marketing – prowadzenie kampanii promocyjnych z uwzględnieniem kontaktu z mediami

Członkostwo w AIESEC daje również możliwość uczestniczenia w wielu szkoleniach, w tym spotkaniach międzynarodowych, oraz prowadzenie wymian międzynarodowych w ramach programów Global Talents Global Citizen.

Pierwszym krokiem w kierunku AIESEC jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Osoby, które pomyślnie przejdą wszystkie etapy rekrutacji (zgłoszenie online, zadanie grupowe i rozmowę kwalifikacyjną) będą uczestniczyć w trzydniowym szkoleniu wprowadzającym.

Więcej informacji odnośnie AIESEC oraz programów prowadzonych przez organizację dostępnych jest na stronie oddziału AIESEC Toruń.

AIESEC

aiesec 3