Życie po studiach prawniczych – 19 DEP

Dni Edukacji Prawniczej są najważniejszym corocznym projektem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa. Poza głębszym zapoznaniem studentów z różnymi aspektami prawnymi, ELSA chce pokazać studentom prawa jak mogą wyglądać ich potencjalne ścieżki kariery.

19 edycja Dni Edukacji Prawniczej postara się udowodnić, że nie każda sprawa musi zakończyć się postępowaniem sądowym. O szczegółach mówi Jakub Zemła, Wiceprezes ds. Działalności Naukowej ELSA Toruń.

Jednym z ważnych punktów Dni Edukacji Prawniczej jest przybliżenie studentom kolejnych kroków na przyszłej ścieżce zawodowej. W tegorocznej edycji organizatorzy szczegółowo przybliżą m.in. sylwetki sędziów, czy pracowników służb śledczych.

Tegoroczna odsłona Dni Edukacji Prawniczej odbędzie się w dniach 16-18 listopada na Wydziale Prawa i Administracji UMK. Jak podają organizatorzy, w dniu jutrzejszym zostanie udostępniona agenda wydarzenia. Więcej informacji dostępnych na stronie ELSA Toruń.

Zdjęcie: materiały nadesłane