Back to the future party

21 października w Klubie Studenckim „Kadr” odbędzie się „Back to the future party” – wydarzenie mające uczcić powrót do przyszłości Marty’ego McFlay’a,  bohatera słynnej trylogii Roberta Zemeckisa.

26 października 1985 roku dr Emmett Brown wysłał Marty’ego McFly’a do przyszłości. Nastolatek przybędzie 21 października 2015 roku, by ratować swoją rodzinę. Fabuła Powrotu do przyszłości 2 stała się okazją dla wielu jej fanów do świętowania przybycia Marty’go z przeszłości.

Co się wydarzy:

21.10.2015 roku pod Klubem Studenckim KADR zaparkuje wehikuł czasu, samochód z filmu Back To The Future, słynny DeLorean. Samochód będzie eksponowany od godziny 17:00 do 24:00 na podeście ogródka letniego, w nocy zostanie oświetlony. Uczestnicy eventu będą mieli okazję wygrać 3 przejażdżki tym kultowym samochodem.

Na tę okazję wnętrze lokalu  również zostanie odpowiednio przygotowane. Na godzinę 18:00 planowana jest projekcja filmu Powrót do przyszłości 2 na dużym ekranie, po emisji – impreza taneczna inspirowana filmem. Przez cały wieczór dla uczestników imprezy czekać będą liczne konkursy i atrakcje. Wnętrze klubu zostanie odpowiednio udekorowane, aby nawiązać do filmowego roku 2015.

Wydarzenie na facebooku znajdziesz tu.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Źródło: nadesłane