Mury runęły w Od Nowie! [FOTO]

Piąty z siedmiu dancingów na 70-lecie UMK przeszedł do historii. Studenci, pracownicy i absolwenci przenieśli się w czasie do lat 80-tych.

8 maja w klubie Od Nowa zagrały największe gwiazdy lat 80-tych – Maryla Rodowicz, Franek Kimono, Depeche Mode i grupa WHAM! z przebojem „Last Christmas”. Gościem był również Lech Wałęsa!

Dancing nie odbyłby się, gdyby nie wsparcie działań Radia Sfera przez wiele osób i instytucji: podziękowanie dla wszystkich zaangażowanych z klubu Od Nowa, dla Centrum Promocji i Informacji, dla Archiwum UMK, dla Biblioteki Głównej UMK, dla Wydawnictwa UMK, dla Fundacji Amicus, Programu Absolwent i wielu innych cichych bohaterów bez których byłoby nam bardzo trudno.

Kolejne spotkanie – w stylu lat 90-tych, odbędzie się 12. czerwca, także o godzinie 21.00.

Zdjęcia – © Aleksandra Pospieszyńska

Posted in UMK