Od Nowa w stylu disco! [FOTO]

Przeboje grupy ABBA, Boney M., Andrzeja Rosiewicza i Maryli Rodowicz wypełniły mury klubu Od Nowa. Studenci, pracownicy i absolwenci uczcili 70-lecie UMK tańcem w stylu disco.

17 kwietnia w klubie Od Nowa bawili się fani disco. Nie zabrakło również punków i… Dartha Vadera. Czwarty z siedmiu dancingów na 70-lecie UMK przeszedł do historii.

Dancing nie odbyłby się, gdyby nie wsparcie działań Radia Sfera przez wiele osób i instytucji: podziękowanie dla wszystkich zaangażowanych z klubu Od Nowa, dla Centrum Promocji i Informacji, dla Archiwum UMK, dla Biblioteki Głównej UMK, dla Wydawnictwa UMK, dla Fundacji Amicus, Programu Absolwent i wielu innych cichych bohaterów bez których byłoby nam bardzo trudno.

Kolejne spotkanie – w stylu lat 80-tych, odbędzie się 8. maja, także o godzinie 21.00.

Zdjęcia – © Piotr Michalczewski

Posted in UMK