Bar Adaś zamyka swoje podwoje [prima aprilis]

Na UMK zmiana goni zmianę. W błędzie byli Ci, którzy myśleli, że na nowym logo i dalszych oszczędnościach się skończy. Zmiany dosięgną również terenu Biblioteki Uniwersyteckiej UMK.

„Idźmy z duchem czasu” to motto naszej epoki. Wygląda na to, że  nawet poważna instytucja naukowa, taka jak UMK, daje się porwać w wir przemian. Jedna z najlepiej znanych jadłodajni na terenie kampusu obwieszcza swoje rychłe zamknięcie. Dyrekcja biblioteki ma inne przeznaczenie dla terenu na którym mieści się bar Adaś.

„Ponieważ studenci bardzo kochają swój bar Adaś, gdzie mogli dobrze i tanio zjeść więc biedronka jest doskonałym pomysłem.”– mówi Bożena Bednarek-Michalska, zastępca dyrektora do spraw informacji i innowacji.

Nowo otwarta biedronka ruszy jeszcze w tym semestrze. Choć początkowo jej asortyment nie będzie pełny to właściciel sieci zapewnia o możliwym rozszerzeniu oferty do pełnego wymiaru.

Jak tylko zostaną uruchomione praktyki, poinformujemy o tym na antenie Radia Sfera.

Materiał: Zuzanna Pilimon

Zdjęcie: Strona biblioteki UMK