Łąki Łan w klubie Lizard King

Łąki Łan to zespół, który zrodził się na Jam Sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi.  Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jego dopełnieniem. Łąki Łan zagrają 29.03 (niedziela) w klubie Lizard King. Start: 20.00. Bilety: 35/40 zł.

Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko – międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.

Grupa ma na koncie 3 płyty: Łąki Łan (2005), ŁąkiŁanda (2009), Armanda (2012). Niedawno ukazał się singiel promujący nowe wydawnictwo zespołu.

Łąki Łan to:

POŃ KOLNY aka Jarosław Jóźwik – piano
BONK aka Michał Chęć – gitara, voc.
MEGA MOTYL aka Piotr Koźbielski – drums, voc.
PAPRODZIAD aka Włodzimierz Dembowski – voc.
ZAJĄC COKICTOKLOC aka Bartek Królik – bass, key., voc.
JEŻUS MARIAN aka Marek Piotrowski – key.

Zdjęcie: profil zespołu na fb