Zmierz się ze sztuką współczesną

Sztuka współczesna to teren, po którym nie każdy porusza się pewnie. Dla wielu stanowi ona świat hermetyczny, odległy i niezrozumiały. Są jednak tacy, którzy z fenomenem aktualnej twórczości postanawiają się zmierzyć.

Na UMK powstało nowe, Studencko-Doktoranckie Koło Naukowe „(post)ART”. Jego członkowie za swoje podstawowe zadanie stawiają badanie sztuki współczesnej, w tym trudności, które te badania utrudniają. – W gruncie rzeczy mamy takie czasy i taką sztukę, która wymaga multidyscyplinarnego podejścia – mówi Łukasz Kędziora, przewodniczący koła.

Jeżeli interesujecie się sztuką współczesną – przyjdźcie na spotkanie członków (post)ART. Szczegółowe informacje dotyczące działalności koła, planowanych działań i dane kontaktowe znajdziecie na stronie internetowej.

zdjęcie: artandsciencemeeting.pl