Darmowy kurs tańca przed dancingiem

Razem ze Szkołą Tańca Fantom zapraszamy na darmowy kurs podstawowych kroków rock’n’rolla. Przed dancingiem z lat ’50 chcemy umożliwić Wam dodatkowe przygotowanie przed wyjściem na parkiet.

Kolejny dancing na 70-lecie UMK przed nami. 20. lutego studenci, pracownicy i absolwenci będą mieli okazję przeżyć powrót w muzyczne lata ’50. Radio Sfera przygotuje w klubie Od Nowa potężną dawkę rock’n’rolla!

Tydzień przed wydarzeniem, 14. lutego, odbędą się darmowe lekcje podstawowych kroków rock’n’rolla przygotowane przez Studio Tańca Fantom. Planowane są dwie grupy, o godzinie 16 i 17, w sali na ulicy Juliusza Słowackiego 79. Zajęcia potrwają 55 minut. Decyduje kolejność zapisów pod adresem kontakt@sfera.umk.pl. Dodatkowo, w dniu dancingu, tj. 20 lutego, planowana jest krótka nauka podstawowego kroku dla wszystkich obecnych.

Wydarzenie dancingu z lat ’50 pod adresem – KLIKNIJ, tam również informacje o miejscach dystrybucji  zaproszeń na sam dancing.