Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu ,,Pinokio”

Opiekują się, gotują, troszczą i przytulają – babcie. Dla każdego są ważne, jednak w świecie małego dziecka zajmują szczególne miejsce. Dzieci z przedszkola,,Pinokio” w tym szczególnym dniu przygotowały dla swoich babć i dziadków występy.

21 luty to data doskonale znana zarówno dziadkom, jak i wnuczętom. Wdzięczność za poświęcony czas można okazać w różny sposób – kwiaty, życzenia czy prezenty. Dzieci z przedszkola ,,Pinokio” dla swoich ukochanych dziadków przygotowały występy. Dziadkowie mogli podziwiać swoje wnuczęta podczas śpiewania piosenek i recytowania wierszyków. Po występie przedszkolaki wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Dzieci to dzisiejszego występu przygotowywała wychowawczyni grupy 4-latków pani Elżbieta Lewandowska: – Długo ćwiczymy piosenki, wiersze, układy taneczne także zajmuje to trochę czasu tym bardziej w młodszym wieku.

Babciom i Dziadkom składamy najlepsze życzenia – dziennikarze Radia Sfera! 🙂

Materiał: Aneta Pawlikowska