XIII Uniwersytecki Koncert Charytatywny na Mikołajki

Występ zespołu Stanisława Soyki – Stanisław Soyka Trio uświetni XIII Uniwersytecki Koncert Charytatywny. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz wychowanków domów dziecka, którzy podejmą studia na UMK oraz uczniów Zespołu Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickiego pochodzących z najuboższych rodzin.

W tym roku data koncertu, choć jak zapewnia organizator prof. dr hab. Włodzimierz Karaszewski całkiem przypadkowa, to jednak wywołuje uśmiech na twarzy. Trudno się oprzeć wrażeniu, że organizatorzy z Wydziału Nauk Ekonomicznych robią prawdziwy mikołajkowy prezent dla potrzebujących dzieci.

W programie koncertu znalazła się również licytacja wyjątkowych przedmiotów przekazanych przez znane osobistości.

Organizatorzy przekażą zdobyte podczas koncertu środki potrzebującym dzieciom.

Wydział Nauk Ekonomicznych, który uczy, w jaki sposób tworzyć bogactwo, bo na tym polega ekonomia, no musi uczyć jak dzielić się bogactwem. Jak być odpowiedzialnym. Jak być odpowiedzialnym społecznie  – mówi o idei koncertu prof. Karaszewski.

Na zakończenie zaproszenie od prof. Karaszewskiego:

Bilety na XIII Koncert Charytatywny można nabyć w siedzibie Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” przy ul. Gagarina 37a w Toruniu oraz w sklepie „Pamiątki przy Flisaku” przy ul. Rynek Staromiejski 1.

Zdjęcie: materiały organizatorów.

Posted in UMK