„Dźwiękowo zmierzamy do następnej płyty” – wywiad z Power Of Trinity

Power Of Trinity to polski zespół grający muzykę będącą połączeniem ostrych brzmień, reggae  oraz alternatywnych melodii.  Łódzka formacja podbiła serca słuchaczy piosenką Chodź ze mną . W tym roku panowie powracają z nowym materiałem.

Po ogromnym sukcesie Locccomotiv POT zaproponował światu całkiem skoczny i  energetyczny krążek  Legorock , który utwierdza nas w przekonaniu, że zespół nie lubi stać w miejscu.  Z Jakubem  Koźbą oraz Krzysztofem Grudzińskim udało nam się porozmawiać przed toruńskim koncertem w klubie Od Nowa.

Jeśli chodzi o nazwę płyty, to zrobiliśmy taką metaforę. Jest to tak samo powrót do dzieciństwa, jak i do życia, które się toczy i składa z różnych elementów czyli metaforycznie mówiąc „klocków” – podkreśla basista Krzysiek Grudziński.  Za produkcję  albumu odpowiada Agim Dżeljilji związany z grupą Oszibarack.

Aktualne plany Power Of Trinity można śledzić na ich fanpage’u na FB

Zdjęcie: materiały nadesłane