Sztuka logicznego myślenia w Młynie Wiedzy

Nowoczesne instalacje rozbudzają wyobraźnię małych odkrywców. W pracy, szkole i w życiu codziennym coraz częściej posługujemy się schematami. W Centrum Nowoczesności Młynie Wiedzy odbywają się warsztaty, które mają pobudzić umysły dzieci do kreatywnego i twórczego myślenia.

O przebiegu warsztatu ,,Główka pracuje” mówi ich prowadzący oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Koninie.

Szczegóły atrakcji przygotowanych w Młynie Wiedzy na ,,Halloween” zdradza rzecznik prasowy Centrum – Marcin Centkowski: „Podczas tego wydarzenia przygotowaliśmy różnego rodzaju dodatkowe atrakcje w przestrzeni naszego centrum. Będą różnego rodzaju pokazy i doświadczenia nawiązujące tematycznie do Halloween.”

Dzięki temu, że zajęcia mają charakter zawodów, dzieci są w nie bardziej zaangażowane.Taka forma nauki pozwala uczestnikom warsztatów na praktyczne poznanie świata przez co nauka jest dla nich zdecydowanie ciekawsza i staje się przyjemnością. Oczywiście oferta Młyna Wiedzy skierowana jest nie tylko do dzieci, ale także do młodzieży i dorosłych.

Marteriał: Aneta Pawlikowska

Zdjęcie: Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy