Oblej Studia w NRD | 02.10.2014

2.10 w klubie NRD odbędzie się  impreza z okazji inauguracji roku studenckiego 2014/15.

Oprawa muzyczna jak zwykle z najwyższej półki. Na głównej sali uświadczycie najlepszych dźwięków od ekipy We Love Beats, zaś specjalnie dla Was na barze zagra dwukrotny Mistrz Świata IDA w kategorii Show, czyli DJ Funktion!

Studenci wchodzą za darmo, pozostali zapłacą 5 zł.
KTO ZAGRA:

DJ Funktion:
Muzyk, DJ, turntablista, związany z toruńską sceną muzyczną od 2004 r., rezydent klubu NRD.
Karierę rozpoczął jako DJ klubu Art Cafe, samodzielnie rozwijając własne umiejętności. W 2005 r. przeniósł się do Poznania, gdzie pracował pod okiem DJ-ów takich jak: Top Cut, Piotruś Pan czy DJ Czarny, co dało mu solidne podstawy do doskonalenia się w sztuce DJ-skiej. Po powrocie do Torunia działał jako DJ w wielu toruńskich klubach, spośród których można wymienić: KontraPunkt, Underground, Pod Aniołem, Pod Arsenałem, OdNowa czy Bunkier. Współtworzył toruńską grupę Dj-ów „JoTam HEHE” (do której należeli: Pac One, Stosunkowodobry, DJ Chmielix), która brała udział w wielu wydarzeniach muzycznych, uczestnicząc m.in. w święcie muzyki „Operacja na Otwartym Sercu”.

Ma już za sobą występy z największymi gwiazdami świata muzyki takimi: Masta Ace, DjShadow, O.S.T.R., Fokus, Grubson, Łona, L.U.C, Rahim, Jarecki czy Wena.Dodatkowo współdziałał w tworzeniu płyt z polskimi raperami –„Kilka Numerów o Czymś” wydana przez Małpę, Medium „Teoria Równoległych Wszechświatów” i „Grall” oraz BOK „Ballady, hymny, hity” .

Jego umiejętności techniczne i wyobraźnia zostały
docenione na licznych ogólnopolskich zawodach dla Dj-ów, gdzie został wyróżniony wiele razy:
I Miejsce na Mistrzostwach Świata IDA 2012 kategoria „show”
I Miejsce na Mistrzostwach Polski IDA 2013 kategoria „show”
I miejsce na ogólnopolskim Bruk Festival 2010, kategoria „Crazy”
I miejsce na Scratch Sesja w Jaworznie w kategorii „Scratch”
I miejsce na ogólnopolskim Bruk Festival 2011, kategoria „Scratch”

We Love Beats:
Przy ulicy Browarnej 6 Panowie niezmiennie w każdy wtorkowy wieczór przybliżają Wam dźwięki bliskie ich sercom, osadzone w elektronice, hiphopie czy soulu. W zeszłym roku postanowili pójść o krok dalej i zaczęli organizować imprezy pod swoim szyldem, na które zapraszają tych artystów, których muzykę cenią i wspierają. Jako cel obrali sobie odświeżenie i wprowadzenie zupełnie nowych brzmień na toruńską scenę klubową. Do tej pory odbyły się cztery edycje imprez, na których zagrali : DjKebs, Dj Czarny/Tas, Ment XXL, Steve Nash, DjFunktion, DjWho?list, Galus/Pokój Czarny Płyt, Flirtini (Ment x Jedynak), Spisek Jednego, Stosunkowodobry, Hubert Tas, Kixnare, Szatt, Pac One, Czarny/Hifi, Furia. Kolejne edycja już 10 października, jednak wcześniej będziecie mogli zapoznać się w ich brzeminiami właśnie na Oblej Studia!

Materiały: nadesłane