Autostopem przez życie

Przemek Skokowski jest 24-letnim studentem, autostopowiczem i podróżnikiem z Gdańska oraz autorem popularnego bloga autostopem-przez-zycie.pl.

Dwukrotnie nominowany do  nagrody podróżniczej Kolosy (2012 i 2013). Kilka dni temu swoją premierę miała pierwsza książka podróżnika  „Autostopem przez życie „, która powstała  po pięciu latach pielęgnowania pasji podróżowania autostopem.

Książka jest inspirującą opowieścią o wolności i spełnianiu marzeń. Podczas ubiegłorocznej wyprawy Przemek  przemierzył ponad 26 000 km przez Litwę, Łotwę, Rosję, Kazachstan, Kirgistan, Chiny, Laos, Tajlandię i Birmę.

Autostopowicz opowiada o tym, jak udaje mu się godzić studia z podróżowaniem oraz o tym dlaczego podróżuje w taki sposób.

Jeśli podróżować to z celem. Przemek przejechał stopem z Gdańska do Birmy, organizując jednocześnie akcję „Postcards from Europe”.

Zdjęcie: materiały promocyjne