Dzień Wydziału Nauk o Ziemi

W piątek – 23 maja 2014 roku odbędzie się Dzień Wydziału Nauk o Ziemi. To druga edycja tej imprezy.

Wydział Nauk o Ziemi to najmłodszy, siedemnasty, wydział na UMK. Został utworzony 1 września 2012 r. Dzień Wydziału obchodzony jest od zeszłego roku. W programie wiele atrakcji, w tym honorowa zbiórka krwi, odsłonięcie portretu w Galerii Sławnych Absolwentów Wydziału, czy rywalizacja sportowa studentów i kadry naukowej.

O szczegółach mówi Prodziekan Wydziału do Spraw Studenckich, dr Mieczysław Kunz.

Atrakcji i osobistości zatem nie zabraknie, a wszystkich, którzy mają ochotę świętować wraz z Wydziałem Nauk o Ziemi zapraszamy do uczestnictwa. Patron medialny nad Dniem Wydziału Nauk o Ziemi sprawuje Radio Sfera.

Materiał Daniela Zielazkiewicza

zdjęcie: Fanpage Wydziału Nauk o Ziemi