VAT bez wad – czy to jest możliwe?

VAT bez wad

Podatki to jedna z dwóch rzeczy, które są w życiu pewne. Podatkom właśnie poświęcona będzie konferencja naukowa „VAT bez WAD? 10-lecie obowiązywania Ustawy o podatku od towarów i usług”, która odbędzie się 23−24. maja 2014 r. na Wydziale Prawa i Administracji UMK.

Konferencja zorganizowana zostanie przez Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbędzie się ona pod patronatem merytorycznym prof. dr hab. Bogumiła Brzezińskiego. Będzie okazją do rozmowy na temat obecnej ustawy VATowskiej oraz do wysłuchania opinii ekspertów na temat podatków.

O szczegółach mówi Anna Urbaniak – wiceprezes Studenckiego Koła Naukowego Prawa Podatkowego.

Patronem medialnym wydarzenia będą wydawnictwo Wolters Kluwer oraz Radio Sfera, a partnerami KPMG i GWW Tax.

zdjęcie: Gazeta Prawna