25.03 – tematy reporterskie

redakcja radia

Juwenalia – temat, który najbardziej interesuje dzisiaj całą studencką brać. Ale na UMK dzieje się znacznie więcej! O czym dzisiaj informuje redakcja Radia Sfera?

Bawmy się po studencku i….po słowiańsku!

Od wczoraj znana jest tematyka tegorocznych Juwenaliów. W tym roku studenci UMK będą mieli okazję zabawić się w iście słowiańskim stylu. Co się za tym kryje? Samorząd studencki odpowiada bardzo tajemniczo. Wiadomo jednak, że powrót do historycznych korzeni to tematyka jakiej jeszcze nie było nigdzie. Co udało się ustalić na temat imprezy? Szczegóły zdradzimy lada chwila 😉

Targi edukacyjne

Dobra reklama to pierwszy krok do sukcesu. Wiedzą o tym doskonale Ci, którzy od rana uwijają się w Uniwersyteckim Centrum Sportowym. Targi edukacyjne to w końcu niepowtarzalna okazja by zaprezentować swoją ofertę i pozyskac chętnych. Wystarczy wystawić stoisko i…do dzieła! Więcej na temat wydarzenia – już niebawem.

Żołnierz – to brzmi dumnie!

Posada w wojsku to marzenie wielu mlodych Polaków. Wysoka pensja, szybsza emerytura – to główne powody takiego zainteresowania tym zawodem. Jednak służba w oddziałach mundurowych to nie przelewki. O wady i zalety pracy żołnierza nasz reporter pytał wojskowych obecnych na dzisiejszych Targach Edukacyjnych.

Więcej w serwisach o godzinie 16, 18 i w magazynie informacyjnym “Zdziś” o godzinie 20.