Run The Track feat. HoT (Rosja)

Zapraszamy na kolejną edycję Run The Track. Na imprezy z tego cyklu zapraszani są czołowi dj-e/producenci sceny muzyki jungle.

1. marca 2014 r. w ostatnią sobotę karnawału w toruńskim klubie NRD zagra pierwszy raz w Polsce Junglista z Rosji – HoT (JungleXpeditions, Jungle Clone, Moonshine, RIQ Yardrock, HOT Sound, Illegal Jungle Crew). Będzie to jedyny występ w północnej Polsce! Zagrają także gospodarze imprezy: Track Numba1 w składzie FreedomSound (Feel Like Jumping, Nuff Sensi Music), Hoody Dread (Feel Like Jumping), Cook/e (TheCompressJah).

01.03.2014 SOBOTA
Toruń, klub NRD ul. Browarna 6
Start: 21:00
Wejście: 10 pln

HoT
Andrey Plekhanov aka HoT – dj i producent – Tula – zachodnia Rosja. Producencką działalność zaczął w 1997 roku. Przez lata rozwijał się, zdobywając sławę na światowej scenie Ragga Jungle.

W połowie 2000 roku jego utwór 'Gas-Jet’ został wybrany na składankę 'Tonz Of Drumz Vol.4 – Mixed by DJK’. Stał się rozpoznawalny, kiedy otrzymywał regularny support w audycji Dj Gvozd’a 'Pirate Station’ w 'Record Radio’ oraz wydając w labelu 'Pirate Station Record’.

Minęło kilka lat zanim nastąpił znaczący przełom w karierze Hot’a, kiedy to szef wytwórni JungleXpeditions Records i wielki ambasador muzyki Ragga Jungle – Rcola, wydał w swym kanadyjskim wydawnictwie pierwszy jego utwór na winylu pt. 'Policeman & Soldiers’. Następnie nadeszło pasmo sukcesów, w postaci serii wydań w znanych wytwórniach takich jak Run Tingz Recordings, Moonshine Recordings, Lion Heart Recordings, RIQ Records, Mashed Youth, jak również wydanie 10 utworów w jego własnym cyfrowym wydawnictwie: Hot Sound Records.

Przed Hot’em rysuje się świetlana przyszłości ponieważ właśnie ogłoszono, że będzie wydany w Bristolskiej wytwórni Jungle Clone Records.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj.

Zdjęcie: nadesłane