Warsztaty gitarowe w Hard Rock Pubie Pamela

W niedzielę 22 grudnia 2013 w Hard Rock Pubie Pamela odbędą się kolejne warsztaty gitarowe a po nich jam session.Tym razem warsztaty poprowadzą: Wiesław Kryszewski oraz Marek Dąbrowski.

Równie ważna jak zdobyte umiejętności jest możliwość skonsultowania w prywatnej rozmowie problemów, z jakimi spotykają się młodzi gitarzyści. Warsztaty gitarowe organizowane są przy merytorycznej współpracy Szkoły Muzycznej Riff. Po warsztatach odbędzie się jam session, na którym będzie można zaprezentować zdobyte umiejętności. Jam session poprowadzą muzycy z zespołu Open Blues. Tym razem do współpracy zaprosili cztery toruńskie wokalistki: Joannę Czajkowską-Zoń, Oliwię Godlewską, Maję Lewicką oraz Sarę Pach.

Zarówno na warsztaty gitarowe, jak i na jam session, wstęp jest wolny. Warsztaty gitarowe rozpoczynają się o godz 18.00, a jam session o 20.00.

Na warsztaty zapraszają Wiesław Kryszewski i Asia Czajkowska: