Na koniec świata i jeszcze dalej!

Zrywamy ze stereotypami, łamiemy bariery kulturowe i udowadniamy, że na podróże zawsze jest dobra pora! – tak o swoim projekcie „Na koniec świata i jeszcze dalej” piszą cztery studentki pedagogiki, które stworzyły projekt na rzecz seniorów.

Akcja skierowana jest do osób starszych, które chcą przeżyć więcej. Z pomocą sponsorów Julia, Danka, Agata i Luiza organizują wyjazd do Berlina.  Projekt powstał na rzecz przedmiotu pedagogika społeczna.  Zaliczenie przedmiotu to nie wszystko – jak twierdzą dzwieczyny – realizacja tego projektu sprawia im bardzo dużo radości.

Marzenia takich osób można spełnić tylko dzięki dostępności odpowiednich środków. Choć studentki deklarowały swój wkład w projekt, nie obędzie się również bez sponsorów. Zmagania studentek można śledzić na blogu oraz na fanpage’u na facebooku.

Zdjęcie : www.sxc.hu

Posted in UMK